WEWNĘTRZNY WYMIAR

Wnętrze Jeepa Compassa e-Hybrid to idealne połączenie przestrzeni, komfortu, stylu i technologii pokładowej.

PRZESTRONNOŚĆ JEST WSZYSTKIM

Ludzie, zwierzęta, bagaże: wszyscy i wszystko zmieści się na pokładzie modelu Jeep® Compass e-Hybrid. Nowe schowki i możliwości konfiguracji bagażnika sprawiają, że przestrzeń wnętrza można dowolnie dostosować do każdej podróży.

SCHOWKI W ZASIĘGU RĘKI

Zabierz ze sobą wszystko, czego potrzebujesz, nawet w najdłuższą podróż. Jeep® Compass e-Hybrid oferuje cały zestaw nowych, przestronnych i łatwo dostępnych schowków, które są umieszczone za skrzynią biegów, w konsoli środkowej i w podłokietniku. Ich łączna pojemność wynosi 7 litrów, dzięki czemu wszystko, czego potrzebujesz jest w zasięgu ręki.

PRZESTRONNY I ELASTYCZNY

Wybierz optymalną konfigurację przestrzeni bagażowej, aby pomieścić wszystko, czego potrzebujesz. Jeep® Compass e-Hybrid posiada tylną kanapę składaną i dzieloną w proporcji 40/20/40*, przez co bagażnik jest jeszcze bardziej wszechstronny i zapewnia odpowiednią pojemność w każdej sytuacji.

* Dostępna w opcjonalnym pakiecie dla wersji S.

WIĘCEJ PRZESTRZENI, WIĘCEJ STYLU

Wnętrze modelu Jeep® Compass e-Hybrid doskonale obrazuje styl i wygodę tego samochodu. Najbardziej komfortowe w swojej klasie siedzenia posiadają regulacje pozycji, ogrzewane oparcia i idealną ergonomię, sprawdzającą się nawet w najdłuższych podróżach. Dodatkowo wersja S jest wyposażona w siedzenia z pianki zapamiętującej kształt. Tapicerka jest wykonana z tkaniny lub materiału soft-touch i jest dopasowana do deski rozdzielczej.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT