Maksymalna odporność

Podwozie Jeepa Gladiatora jest chronione przez stalowe płyty ochronne skrzyni biegów, skrzyni rozdzielczej oraz zbiorników paliwa i AdBlue.

gladiator_safety_main

Aktywne i pasywne bezpieczeństwo

Gladiator ma ponad 65 aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa, które dbają o bezpieczeństwo Twoje i Twoich pasażerów.

Automatyczne światła drogowe

Gladiator jest standardowo wyposażony w czujnik zmierzchu, który automatycznie uruchamia światła. Wersja Overland oferuje Automatyczne światła drogowe, technologię smart, która wykrywa zmiany oświetlenia otoczenia i reguluje intensywność światła, abyś zawsze miał doskonałą widoczność.
gladiator_safety_details_02

MONITOROWANIE MARTWEGO POLA I OSTRZEGANIE O PRZESZKODZIE Z PRZODU POJAZDU

Gladiator Overland wyposażony został w system monitorowania martwego pola z detektorem obiektów przecinających drogę cofania ostrzegający kierowcę i aktywnie zapobiegający kolizji. Dodatkowo, system Forward Collision Warning+ ostrzega kierowcę sygnałami dźwiękowymi i wizualnymi o przeszkodzie z przodu pojazdu.

gladiator_safety_details_03

ADAPTACYJNY TEMPOMAT

Ustaw prędkość swojego Gladiatora i podróżuj z nią całą drogę. Inteligentny tempomat korzysta z radaru do wykrycia pojazdu z przodu i odpowiedniego dopasowania prędkości, bez interwencji kierowcy.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT