Kamera przednia Off-road

Gladiator osiąga niedostępne wcześniej szczyty możliwości dzięki technologii, która wspomaga Cię na każdej drodze. Przednia kamera wyświetla obraz HD drogi przed Tobą na ekranie, dzięki czemu lepiej widać otoczenie i łatwo uniknąć przeszkód. Jest również wyposażona w funkcję czyszczenia, aby zapewnić dobrą widoczność przez cały czas. Przydatna na zwykłych drogach, niezastąpiona w terenie.

gladiator_technology_main
gladiator_technology_main_02

BEZPRZEWODOWY GŁOŚNIK ALPINE

Gladiator jest wyposażony w bezprzewodowy głośnik Alpine za tylną kanapą, który można zabrać ze sobą po opuszczeniu samochodu. Jego stylistyka jest wzorowana na niepowtarzalnym wyglądzie Jeepa. Pyłoodporny i wodoodporny głośnik ładuje się w czasie jazdy. Można go nawet zanurzyć w wodzie na głębokość do 90 cm przez 30 minut. Możesz go także używać jako powerbanku, aby ładować swoje urządzenia lub połączyć z innymi głośnikami Alpine, by uzyskać dźwięk przestrzenny.

gladiator_technology_main_03

POKŁADOWA TECHNOLOGIA

Gladiator oferuje najnowszą technologię dla najlepszych wrażeń z jazdy. 7-calowy cyfrowy wyświetlacz w zestawie wskaźników pokazuje wszystkie parametry samochodu, można go spersonalizować, a system multimedialny Uconnect™ czwartej generacji daje dostęp do wszystkich usług Uconnect™ dostępnych w aplikacji Jeep®. Wszystko żebyś mógł cieszyć się podróżą bez rozpraszania.

USŁUGI UCCONECT™

System multimedialny został zaprojektowany do bezproblemowej współpracy z usługami Uconnect™, które umożliwiają zdalną komunikację z pojazdem za pośrednictwem smartfona lub smartwatcha z aplikacją Jeep®.

UCONNECT™ SERVICES

USŁUGI UCONNECT™

Pozostań w kontakcie ze swoim Jeepem Gladiatorem dzięki usługom Uconnect™. Odwiedź dedykowaną stronę, aby uzyskać wszystkie potrzebne informacje.

Bezpieczeństwo i zabawa oferują nowe wrażenia z jazdy. Pobierz aplikację Jeep® już teraz w App Store i Google Play.

ODKRYJ USŁUGI UCONNECT™

Następna generacja dźwięku

Wybierz właściwą playlistę na każdą wyprawę. Gladiator może być wyposażony w system nagłośnienia Alpine Premium z 9 głośnikami, tylnym subwooferem i 12-kanałowym wzmacniaczem 552 W. Dzięki niemu dźwięk otoczy Cię z każdej strony.

gladiator_technology_details_01

Bezkluczykowy dostęp i zapłon

Wygoda jest jedną z funkcji Gladiatora. Systemy bezkluczykowego dostępu i bezkluczykowego zapłonu pozwalają na obsługę zamka centralnego i zapłonu silnika bez wyjmowania kluczyka z kieszeni.
Zużycie paliwa Jeepa Gladiatora z silnikiem benzynowym i Diesla (l/100 km): 9,8 - 9,5; emisja CO2 (g/km): 257 - 248. Wartości homologacji typu określone na podstawie cyklu łączonego WLTP. Wartości zaktualizowane na dzień 4 lipca 2022 r. i podane dla celów porównawczych.
// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT