NIE DO POMYLENIA Z NATURY

Jeep® Renegade e-Hybrid to synonim rozpoznawalnego designu, który wyróżnia ten model. Jego dynamiczne i muskularne kształty w połączeniu z ostrymi liniami odzwierciedlają charakterystyczny styl Jeepa, na który składają się legendarny siedmioszczelinowy grill z zaokrąglonymi światłami oraz trapezoidalne nadkola.

KOŁA I OPONY

Szeroka gama możliwości stworzona, aby podkreślić Twój styl.

16” Aluminiowe czarne obręcze kół 17” Aluminiowe srebrne obręcze kół 19” Aluminiowe czarne obręcze kół

ŚWIATŁA MIASTA

Przemierzaj miejskie ulice z doskonałym i wyróżniającym się oświetleniem. Technologia LED poprawia widoczność o 50% w porównaniu z tradycyjnymi światłami, zwiększając ogólne bezpieczeństwo jazdy. Dodatkowo zmniejsza koszty eksploatacji oraz pozwala oszczędzić energię.
Oświetlenie halogenowe, które gwarantuje długą żywotność i zapewnia wyjątkowo jasne białe światło jest natomiast wyposażeniem standardowym.

Zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy. Światła LED dostępne są jako wyposażenie opcjonalnego Pakietu Style, dostępnego dla wersji Limited i (RED) za dodatkową oplatą.

Zużycie paliwa Jeepa Renegade e-Hybrid (l/100 km): 5,7- 6,1; emisje CO2(g/km): 130 - 139. Certyfikowane wyniki oparte o średnią ważoną z testu WLTP, zaktualizowane 01.08.2022, przedstawione dla celów porównawczych.
// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT