PRZYSZŁOŚĆ W BARWACH JEEPA

Jeep® Renegade z jednostką napędową e-Hybrid jest oparty na ekosystemie technologii, które wykorzystują mobilność samochodu, dając wspaniałe hybrydowe doświadczenia.

* Rzeczywista wydajność zależy od stanu naładowania baterii i warunków drogowych.

SYSTEM MULTIMEDIALNY UCONNECT™ 8.4" HD

Jeep® Renegade e-Hybrid posiada przełomowy system multimedialny Uconnect™ z wyświetlaczem do 8,4” HD. System został całkowicie przebudowany poprzez dodanie Hybrid Pages, specjalnej funkcji pozwalającej na kontrolowanie wszystkich parametrów związanych z jazdą hybrydową. System Uconnect™ integruje sterowanie głosem oraz przyciskami na kierownicy z funkcjami na ekranie dotykowym. Ponadto gwarantuje bezproblemowe połączenie ze smartfonem, dzięki któremu można go obsługiwać rozpraszania uwagi.

7” CYFROWY WYŚWIETLACZ TFT W PANELU WSKAŹNIKÓW

Interfejs panelu wskaźników został wyposażony we wszelkie niezbędne informacje pomagające kontrolować i monitorować technologię e-Hybrid. Informacje w czasie rzeczywistym, takie jak stan baterii czy silnika – benzynowego i elektrycznego – oraz poziomy mocy i ładowania wraz z wszystkimi parametrami związanymi z systemami jazdy i bezpieczeństwa są widoczne na pierwszy rzut oka na cyfrowym panelu wskaźników TFT o przekątnej do 7”.

UCONNECT™ SERVICES

Łącz się bezprzewodowo ze swoim samochodem poprzez aplikację mobilną Jeep®, aby śledzić parametry samochodu, zbierać istotne dane i korzystać z systemów wspomagania w dowolnym momencie.

ZAAWANSOWANA ŁĄCZNOŚĆ SAMOCHODU

Utrzymuj łączność w bezpieczny sposób, gdy prowadzisz. Dzięki zintegrowanym aplikacjom Apple CarPlay i Android Auto™ zabierzesz ze sobą w każdą drogę kontakty, muzykę i plany podróży.

Zużycie paliwa Jeepa Renegade e-Hybrid (l/100 km): 5,7- 6,1; emisje CO2(g/km): 130 - 139. Certyfikowane wyniki oparte o średnią ważoną z testu WLTP, zaktualizowane 01.08.2022, przedstawione dla celów porównawczych.
// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT