LEGENDARNA DUSZA

Wszechstronność, przestrzeń i komfort, nie zapominając o stylu i osobowości. Jeep® Wrangler Unlimited 4xe Plug-in Hybrid posiada podgrzewane skórzane fotele, dużo przestrzeni dla każdego pasażera oraz wiele zamykanych na zamek i wodoodpornych schowków jakże przydatnych na wyprawach terenowych.

L’inimitabile anima di Wrangler

STYL KAŻDEJ WYPRAWY

Na pokładzie Wranglera Unlimited 4xe Plug-in Hybrid każda wyprawa zmienia się w niezwykłą przygodę. Podgrzewane przednie fotele i kierownica, satynowe wykończenie sprzętu, ergonomiczne przyciski, zwiększona przestrzeń dla nóg pasażerów, wygodne podłokietniki oraz wiele schowków gwarantują komfort i funkcjonalność nawet podczas najcięższych wyzwań.

Odważne i dopracowane

Skóra Dark Saddle, ozdobiona wyraźnymi, ciemnymi przeszyciami, nadaje Wranglerowi Unlimited 4xe Plug-in Hybrid Sahara odważny, niepowtarzalny wygląd.

Komfortowe i funkcjonalne

Czarna tkanina z kontratującymi przeszyciami Blue Surf we Wrangler Unlimited 4xe Plug-in Hybrid Rubicon to najlepszy sposób na pokazanie charakteru jego wnętrza.

Zdecydowana i wyrazista stylistyka 

Czarna vinylowa tapicerka z kontrastowym przeszyciem stanowi ekspresję siły i determinacji wersji Rubicon. 

Unikalne i rozpoznawalne

Odważna osobowość Wranglera Unlimited 4xe Plug-in Hybrid Rubicon przekłada się na stylowe skórzane fotele Dark Saddle zaprojektowane dla komfortu na drodze i bezdrożach.

Uchwyty wewnętrzne 

UCHWYTY WEWNĘTRZNE

Przydatne podczas jazdy bez drzwi, uchwyty na desce rozdzielczej i kolumnach bocznych są jedną z kluczowych cech Wranglera Unlimited 4xe, która najlepiej podkreśla terenowy charakter tego pojazdu.

VANO CHIUDIBILE A CHIAVE

SCHOWEK Z ZAMKIEM

W Jeepie Wranglerze Unlimited 4xe Plug-in Hybrid, drobne, cenne przedmioty można przechowywać w schowkach w zamykanej na klucz konsoli centralnej – miejscu chronionym nawet podczas jazdy z otwartym dachem.

OTWARTE POWIETRZE

Jeep® Wrangler Unlimited 4xe Plug-in Hybrid został zaprojektowany, abyś mógł cieszyć się otwartym powietrzem. Wybierz sztywny dach Freedom Top® ze zdejmowanymi panelami lub miękki dach Sunrider® bez zawiasów dla zachwycających widoków.

Spazi infiniti

ŁADOWNOŚĆ

Wytrzymały, wszechstronny i z ładownością 533 litrów w konfiguracji z 5 miejscami. Wrangler Unlimited 4xe Plug-in Hybrid dostosowuje się do Twojego stylu życia i towarzyszy Ci w mieście i na bezdrożach.

WNĘTRZE DOSTOSOWANE DO MYCIA BIEŻĄCĄ WODĄ

Wnętrze Jeepa Wranglera Unlimited 4xe Plug-in Hybrid jest całkowicie dostosowane do mycia bieżącą wodą dzięki otworom pozwalającym na jej odpływ.

Interni lavabili

AUTENTYCZNE AKCESORIA JEEP®

Każda przygoda wymaga odpowiedniego wyposażenia. Dostosuj Wranglera Unlimited 4xe Plug-in Hybrid za pomocą akcesoriów zaprojektowanych przez Mopar®.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT