MARKA JEEP® I JUVENTUS WOMEN - NIEPOWSTRZYMANY DUET

Pokonywanie każdego rodzaju przeszkód i wszelkich wyzwań, to cecha, która rozsławiła Jeepa® na całym świecie. Od osiemdziesięciu lat marka nieustająco się rozwija, dzięki gamie produktów obejmującej nowe segmenty, globalnej społeczności wiernych Klientów i wykorzystaniu technologii hybrydowej Plug-In 4xe. Stanowi to naturalną ewolucję pozycji lidera, jaką marka Jeep zajmuje pod względem możliwości.

Pozycja lidera doceniona na rynku
Jeep jest liderem nie tylko w technologii, ale także sprzedaży. We wrześniu marka zarejestrowała bardzo dobre wyniki sprzedaży i już po raz czternasty z rzędu zajmuje we Włoszech pozycję lidera w sprzedaży samochodów z napędem hybrydowym Plug-In. Modele Compass i Renegade są odpowiednio na pierwszym i drugim miejscu na rynku w kategorii hybryd Plug-In zarówno we wrześniu, jak na poziomie całego roku, a marka Jeep zajmuje wiodącą pozycję, jeśli chodzi o sprzedaż od początku roku, na rynku samochodów „Plug-in”, obejmującym zarówno samochodu elektryczne, jak i hybrydy.

Jeep Renegade i Compass wyposażone w technologię hybrydową 4xe to SUV-y Made in Italy, będące pionierami „zielonej" rewolucji marki i prowadzące w kierunku coraz bardziej zrównoważonej mobilności. Kultowy Wrangler, najmocniejszy SUV Jeepa, to najcichszy i najbardziej zaawansowany technologicznie model wprowadzony na europejskie rynki.

„Jazda” bez zahamowań, po każdym terenie
Tak samo, drużynie Juventus Women obce są wszelkie przeszkody na zielonej murawie. Dzięki zwycięstwu w Rzymie w ostatnią sobotę, to już 29. z kolei sukces w Serie A. To zwycięska passa, która wyrównuje przewagę Brescii w latach 2013 - 2014 i jest dobrą zapowiedzią dla debiutu w fazie grupowej, który będzie miał miejsce dziś wieczorem podczas europejskiej rywalizacji przeciwko Servette. W przyszłym tygodniu, w środę 13, odbędzie się pierwszy mecz u siebie na Allianz Stadium, w którym Juventus Women zmierzy się z Chelsea, a marka Jeep będzie zachęcała i wspierała realizację marzeń dziewczyn.

4xe: ewolucja 4x4 według Jeepa®
Dzisiaj, 4xe to nowe 4x4 marki Jeep w ewolucji jej możliwości terenowych, do których dołączają się zrównoważony rozwój, osiągi oraz jeszcze większe bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy. W technologię hybrydową plug-in 4xe wyposażono zarówno produkowane we Włoszech SUV-y Compass i Renegade, które zapoczątkowały kurs marki w kierunku zrównoważonej mobilności, oferując „zerową emisję" podczas jazdy w trybie elektrycznym i bezpieczeństwo w każdych warunkach terenowych dzięki systemowi eAWD, jak i kultowego Wranglera 4xe. Ikona marki może poruszać się z napędem na cztery koła w trybie w pełni elektrycznym, oferując maksymalną moc 380 KM oraz maksymalny moment obrotowy 637 Nm, zapewniające nowy poziom osiągów w terenie przy zachowaniu najwyższego bezpieczeństwa i możliwości potwierdzonych emblematem „Trail Rated". Dopełnieniem gamy 4xe będzie nowy Grand Cherokee 2022, którego wprowadzenie przewidziane jest na drugą połowę przyszłego roku. Będzie to piąta generacja najbardziej utytułowanego SUV-a, którego światowa premiera odbyła się w ubiegłym tygodniu.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT