26 PAŹ: JUVENTUS I JEEP® RAZEM NA TORZE W BALOCCO
Dziesięciu zawodników drużyny Biało-Czarnych wraz z trenerem Allegrim miało niedawno okazję przetestowania samochodów legendarnej marki Jeep® na torze centrum testowego Balocco Proving Ground Grupy FCA.

Po porannym treningu piłkarze: Paulo Dybala, Federico Bernardeschi, Daniele Rugani, Benedikt Höwedes, Stefano Sturaro, Alex Sandro, Wojciech Szczęsny, Mattia De Sciglio, Blaise Matuidi i Rodrigo Bentancur udali się na słynny tor testowy Grupy FCA w Balocco kolo Mediolanu.

Najpierw wszyscy wzięli udział w specjalnej sesji zdjęciowej, a następnie zasiedli za kierownicą samochodów z gamy Jeep®: Renegade, Compass, Cherokee i Grand Cherokee, również wersji SRT wyróżniającej się niesamowitymi osiągami.

W towarzystwie zawodowych kierowców marki Jeep®, trener Allegri i Mistrzowie Juventusu mieli okazję wypróbować na własnej skórze możliwości samochodów legendarnej marki Jeep®. Piłkarze najpierw doświadczyli niesamowitej szybkości samochodów na asfaltowym torze, a następnie z łatwością pokonali wyjątkowo trudną off-roadową trasę, przygotowaną specjalnie do testowania samochodów z napędem 4x4, na której SUV-y Jeep® mogły zaprezentować w pełnej krasie swoje niesamowite osiągi.

Dobra zabawa, wyjątkowy styl, prędkość i bezpieczeństwo to wartości, które doskonale odzwierciedlają związek tych dwóch niepokonanych drużyn: Jeep® i Juventus.

Galerię zdjęć z piłkarzami Juventusu na torze Proving Ground grupy FCA można obejrzeć na stronie: http://www.juventus.com/it/news/galleries/2017/i-bianconeri-testano-la-gamma-jeep-a-balocco.php.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT