PRZEŁOMOWE BEZPIECZEŃSTWO

Jeep® Compass jest wyposażony w najnowsze systemy wspomagające kierowcę zapewniające bezpieczeństwo Tobie, Twoim pasażerom i innym użytkownikom dróg.

TEMPOMAT ADAPTACYJNY

TEMPOMAT ADAPTACYJNY

Tempomat adaptacyjny (ACC) to elektroniczny system, który dostosowuje prędkość i zachowuje bezpieczny dystans od poprzedzającego pojazdu.

ASYSTENT PASA RUCHU

ASYSTENT PASA RUCHU

Asystent pasa ruchu to system bezpieczeństwa, która pomaga utrzymać pojazd na właściwym pasie. Ostrzega kierowcę i koryguje położenie samochodu poprzez wpływanie na układ kierowniczy.

ASYSTENT RUCHU NA AUTOSTRADZIE

ASYSTENT RUCHU NA AUTOSTRADZIE

Nowy Highway Assist System (HAS) wspomaga Cię, gdy jedziesz drogą ekspresową lub autostradą. Ten system łączy technologie adaptacyjnego tempomatu i asystenta pasa ruchu w celu kontrolowania prędkości i utrzymywania odpowiedniego dystansu od poprzedzającego pojazdu. Jednocześnie utrzymuje pojazd na środku pasa ruchu, nawet w szerokich zakrętach. HAS nie zastępuje kierowcy, który powinien zawsze trzymać ręce na kierownicy i obserwować drogę przed sobą, ale oferuje zaawansowane wsparcie, które jest częścią systemów autonomicznej jazdy poziomu

BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE

Jeep®Compass jest wyposażony w systemy wsparcia kierowcy zaprojektowane tak, aby były zgodne z przepisami ruchu drogowego i dbały o bezpieczeństwo innych użytkowników dróg.

SYSTEM WYKRYWANIA ZMĘCZENIA KIEROWCY

SYSTEM WYKRYWANIA ZMĘCZENIA KIEROWCY

Ta technologia zapobiega potencjalnym kolizjom przez monitorowanie uwagi kierowcy. Czujnik wykrywa zmęczenie kierowcy poprzez porównywanie obecnego stanu z poprzednimi 7 minutami. Jeśli uwaga spadnie poniżej minimalnego poziomu, na wyświetlaczu zegarów pojawi się ostrzeżenie wraz z sygnałem dźwiękowym, zalecając kierowcy przerwę.

AUTONOMICZNE HAMOWANIE Z ROZPOZNAWANIEM PIESZYCH

AUTONOMICZNE HAMOWANIE Z ROZPOZNAWANIEM PIESZYCH

Jeep® Compass może zapobiec kolizjom z pojazdami, przeszkodami i pieszymi dzięki systemom wspomagania kierowcy, takim jak autonomiczne hamowanie awaryjne. Ta technologia wykrywa i ostrzega o obecności pojazdów lub osób przed samochodem za pomocą przedniej kamery i radaru, automatycznie hamując i ograniczając ryzyko wypadku.

KAMERA 360°

Nowy system wspomagający parkowanie z kamerą 360°sprawia, że manewrowanie podczas parkowania jest bezpieczniejsze dzięki wirtualnemu widokowi z góry.

360° CAMERA
// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT