Bezprecedensowa zmiana stylu

Wnętrze nowego Jeepa® Compassa, przeprojektowano dla uzyskania większej przestrzeni, łączy w sobie nowy poziom komfortu, technologii i dopracowanego, wyrafinowanego stylu.

Deska rozdzielcza zaprojektowana na nowo

Więcej miejsca do wykorzystania

Bardziej przestronne wnętrze jest do Twojej dyspozycji. Jeep® Compass wyposażony jest w praktyczne schowki z przestrzenią powiększoną z 2,8 l do 7,2 l, oraz wszechstronny bagażnik dający wolność wyboru konfiguracji przestrzeni bagażowej.
LARGER STORAGE COMPARTMENTS

Większe schowki

Jeep® Compass posiada więcej przestrzeni, w każdym znaczeniu tego słowa. Odnowione wnętrze kryje schowki za dźwignią zmiany biegów, w konsoli środkowej i pod podłokietnikiem, które zostały zaprojektowane z myślą o większej przestrzeni i praktyczności. Ten kompaktowy SUV ma zwiększoną pojemność schowków z 2,8 l do 7,2 l, czyli ponad dwukrotnie w porównaniu do poprzedniego modelu.

PERFECT VERSATILITY

Doskonała wszechstronność

Jeep® Compass posiada jeszcze bardziej przestronne i wszechstronne wnętrze. Tylna kanapa składana i dzielona w proporcji 40/20/40* maksymalizuje potencjał przestrzeni bagażowej i pozwala na wybranie optymalnej konfiguracji dostosowanej do Twoich potrzeb.**dostępna w wersji Limited, standardowa w wersji S

WIĘCEJ PRZESTRZENI DLA STYLU

Wnętrze zapewnia nowy wymiar komfortu. Ergonomiczne skórzane fotele, wersji S, zapewniają optymalną pozycję za kierownicą. Wybierz jeden z autentycznych detali Jeepa® jak tapicerka z tkaniny, winylu lub skóry Nappa na siedzeniach i desce rozdzielczej.
- CZARNA TKANINA/WINYL Z OBSZYCIEM DIESEL GREY

Nowa tapicerka drzwi

Nawet drzwi w nowym Jeepie® Compass przeszły rewolucję. Teraz tapicerka drzwi może być pokryta ekskluzywną skórą Nappa, która uszlachetnia wnętrze i podkreśla jego jakość.

New door panels
// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT