NAJLEPSZY WYMIAR TECHNOLOGII JEEP®

Wkrocz w nowy wymiar technologii Jeep®. Nowy Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid może pochwalić się innowacyjnymi systemami, które gwarantują najlepszą łączność za kierownicą, najłatwiejsze zarządzanie informacjami dotyczącymi jazdy oraz najbardziej zaawansowane technologie, zaprojektowane z myślą o Twojej rozrywce. Nie wspominając już o systemach wprowadzonych przez napęd hybrydowy 4xe Plug-in Hybrid.

LASTEST FRONTIER

SYSTEM MULTIMEDIALNY 10.1’’ UCONNECT™

Nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid to pojazd, który dzięki zaawansowanej technologii przenosi Twoje wrażenia z jazdy na inny poziom. System Uconnect™ z wyświetlaczem dotykowym o przekątnej 10,1'' i nawigacją, oferuje pełną łączność świata 4xe. Wyświetlacz ma rozdzielczość Ultra HD, procesor jest do 5 razy szybszy, a wszystkie polecenia są łatwo dostępne dzięki bardziej intuicyjnemu mapowaniu zawartości i natychmiastowej reakcji na dotyk. Możliwe jest również dostosowanie interaktywnego paska przewijania dzięki funkcji „swipe” oraz możliwości przeciągania i upuszczania aplikacji i widżetów, ustawiając je jako ulubione. System Uconnect™ natychmiast łączy się z Apple CarPlay i Android™ Auto, dzięki czemu łatwiej jest pozostać w kontakcie bez rozpraszania się podczas jazdy.

INFOTAINMENT
OFF ROAD

OFF-ROAD PAGES​

Zapisuj wszystkie informacje o swoich przygodach i wyprawach terenowych, takie jak podgląd map z punktami nawigacyjnymi, parametry terenowe, położenie samochodu, wzniesienia terenu, parametry czasowe i wiele innych.*

*Usługa dostępna także w aplikacji mobilnej Jeep®.

Hey Jeep

Asystent głosowy Hey Jeep®

Nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid jest zintegrowany z nowym asystentem głosowym Hey Jeep®. Dzięki tej usłudze możesz komunikować się ze swoim pojazdem, wypowiadając po prostu „Hey Jeep®”. Twój samochód będzie zarządzał klimatyzacją, muzyką lub mapami za Ciebie. Dodatkowo, dzięki nowemu systemowi rozpoznawania głosu, możesz korzystać z nowych map TomTom™.

AUTOMATYCZNE AKTUALIZACJE PRZEZ INTERNET​ ​

Dzięki nowej technologii, system pokładowy Twojego Jeepa Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid może się automatycznie aktualizować, bez konieczności wizyt w salonie. Jest to możliwe dzięki systemowi Over-the-Air i zawsze aktywnemu połączeniu 4G, które pozwala Ci polegać na aktualizowanych na bieżąco mapach i treściach.

AIR AUTOMATIC

USŁUGI ŁĄCZNOŚCI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Wsparcie podczas podróży. Ciesz się większym bezpieczeństwem, komfortem i przyjemnością jazdy dzięki najnowszym usługom UconnectTM.

NOWY WYŚWIETLACZ PANELU WSKAŹNIKÓW 10,25”

Najnowszy wyświetlacz panelu wskaźników Full HD został wyposażony w konfigurowalny interfejs, który pokazuje wszystkie parametry podróży, w tym stan akumulatora, poziom jego naładowania i poziom autonomicznej jazdy. Przekątna wyświetlacza wynosi 10,25 cala z obszarem aktywnym 244 mm x 91 mm. Można wybrać do 12 różnych konfiguracji, które pozwalają na rozplanowanie, organizowanie i dostosowywanie zawartości.

DISPLAY 10.25"
HEADS UP

WYŚWIETLACZ HEADS-UP DISPLAY

Dzięki Systemowi Uconnect™, nowy 10-calowy wyświetlacz HUD pokazuje najważniejsze informacje bezpośrednio na przedniej szybie, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał odrywać wzroku od drogi.

10” WYŚWIETLACZ PASAŻERA Z PRZODU

Wyjątkowy interaktywny 10-calowy wyświetlacz gwarantuje rewolucyjną rozrywkę i możliwość obsługi przez pasażera z przodu, który będzie mógł wyszukiwać i podawać kierowcy cele podróży lub podłączyć bezprzewodowe słuchawki i cieszyć się rozrywką, jakiej potrzebuje.

DISPLAY PASSENGER

SYSTEM NAGŁOŚNIENIA MCINTOSH® PREMIUM

Po raz pierwszy w pełnowymiarowym SUV-ie znalazł się najnowocześniejszy system stworzony przez renomowaną markę McIntosh® specjalizującą się w domowych, luksusowych rozwiązaniach audio . Ciesz się doskonałą ścieżką dźwiękową podczas podróży dzięki 17-kanałowemu wzmacniaczowi, który gwarantuje moc do 950 watów oraz 19 indywidualnie zaprojektowanym głośnikom, w tym 10-calowemu subwooferowi.

AUDIO SYSTEM
// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT