WNĘTRZE PRZYSZŁOŚCI

Przygotuj się na odkrycie nowej koncepcji samochodu, która przeniesie Twoje wrażenia z jazdy Jeepem na nieznany dotąd poziom. W nowym Jeepie Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid możesz liczyć na niezrównany styl dzięki skórzanemu wykończeniu klasy premium*, wykończenia z drewna* oraz niespotykany komfort dzięki 4-strefowej klimatyzacji* i fotelom ustawianym w 16-kierunkach*. Odkryj najbardziej innowacyjne technologie pokładowe, takie jak cyfrowe lusterko wsteczne* i 10-calowy wyświetlacz pasażera*.

*Dostępne w wybranych wersjach wyposażenia.

ROOM

TWOJA PRZESTRZEŃ

Rozkoszuj się codzienną luksusową podróżą na pokładzie swojego nowego Jeepa Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid. Skórzane wykończenie klasy premium* i wykończenie z drewna* tworzą wyrafinowaną i elegancką przestrzeń. Klimatyzacja 4-strefowa* zapewnia maksymalną swobodę wyboru dla Ciebie i Twoich pasażerów, a podgrzewana kierownica* i regulowane fotele* z możliwością ustawienia w 16 płaszczyznach zapewnią Ci maksymalny komfort. Ponadto możesz wybrać jeden z  5 kolorów nastrojowego oświetlenia wnętrza*, aby dostosować atmosferę do własnych potrzeb.

* Dostępne w wybranych wersjach wyposażenia.

SPACE BOX

JESZCZE WIĘCEJ PRZESTRZENI

Gdy przygoda wzywa, nie stawiasz sobie ograniczeń. Nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid oferuje dodatkowe 60 litrów pojemności bagażnika, abyś mógł wszędzie zabrać swoje pasje, nawet te największe.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT