ODŚWIEŻONY SIEDMIOSZCZELINOWY GRILL

Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid zachwyca nietuzinkowym designem i oryginalnym stylem. W modelu roku 2024 ikoniczne nadwozie wyposażono w odświeżony siedmioszczelinowy grill, a w solidnym, wyjątkowo komfortowym wnętrzu znajduje się szereg najnowszych funkcji.
Odmieniony wzór zwiększa również funkcjonalność, pozwalając na lepszy dopływ powietrza do silnika. Co więcej, w odświeżonym nadwoziu zainstalowano także terenową antenę, która jest zintegrowana w przedniej szybie, dzięki czemu nie zahacza o przeszkody podczas jazdy w terenie.

JESZCZE WIĘCEJ MOCY

Wrangler 4xe Plug-in Hybrid to nadal bezkompromisowe auto do jazdy terenowej, a dzięki zastosowaniu napędu elektrycznego zyskuje niespotykaną dotąd moc.
Układ napędu hybrydowego nie pozostawia miejsca na żadne kompromisy, a wyjątkowa moc i moment obrotowy nowego Wranglera sprawiają, że każda podróż autem staje się przygodą.

img

LEGENDARNA DUSZA

GOTOWY NA KAŻDĄ PRZYGODĘ

Nowy Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid może zabrać Cię gdziekolwiek zapragniesz - do cichych leśnych zakątków, przez skalne ścieżki, aż po ukryte odludne miejsca w zakolu rzeki. Dzięki wysoko umieszczonej, szczelnej komorze mieszczącej akumaltor wysokiego napiecia, auto może bezpiecznie brodzić w wodzie o głębokości do 762 mm i świetnie sobie radzi w każdym terenie.

Jeep® Wrangler nie jest jeszcze dostępny na rynkach europejskich, ponieważ jest to jeszcze niehomologowany model przedprodukcyjny. Komercjalizacja na rynkach europejskich spodziewana jest w przybliżeniu w ciągu najbliższych miesięcy. Wartości zużycia paliwa i emisji CO2 będą dostępne na stronie internetowej Jeepa, gdy tylko pojazd zostanie wprowadzony na rynek.
// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT